Bungalow katoenen blokprint tafelkleed Lotus Cerise | 300 x 160 cm

Vorige Artikel 31 van 173 Volgende
€ 120,00 (inclusief btw)

Het lotus-dessin is een klein repeterend lotusbloemtje dat rankend naar boven groeit. Dit bloemetje is in dit geval lichtrood en er groeit ook ergens een donkerrood vruchtje aan. De rank is grijs. En de rand van dit tafelkleed is net zo denkerrood als het vruchtje. 

Deze tafelkleden van Bungalow worden met de hand bedrukt. Met houten stempels van zo'n 15 x 15 centimeter, die op hun beurt ook weer met de hand worden gesneden. Elke stukje van 15 x 15 centimeter wort dus zo vaak bedrukt als er kleuren zichtbaar zijn in het patroon. En dan telkens natuurlijk keurig netjes naast elkaar, omdat het patroon mooi moet doorlopen. Her en der zie je toch kleine foutjes, het is en blijft natuurlijk mensenwerk. En dat maakt deze tafelkleden juist zo uniek!

Er zijn van dit dessin geen servetten beschikbaar, maar het combineert prima met de Mirra servetten in de kleuren Ruby en Rose en zoals je op een andere foto ziet met de Sitapur Cerise servetten..

  • Artikel: rechthoekig tafelkleed
  • Afmeting: 300 lang, 160 breed
  • Naam: Lotus Cerise
  • Kleuren: off white met grijs, lichtrood en donkerrood
  • Merk: Bungalow
  • Wasssen op 40 graden
  • Niet blootstellen aan direct zonlicht. Kans op verkleuren (kleuren worden flets)
  • Het wassen kan ook voor een lichte verkleuring zorgen, houd daar rekening mee!
  • Productcode Bungalow: TCLLOT545

Als eerste op de hoogte van de acties, nieuwtjes en aanbiedingen? Meld je hier aan voor de nieuwsbrief! 

Kleuroptafel De Winkel

Nieuwe Binnenweg 255A
3021GD Rotterdam

Open van di - vr van 11 tot 18 uur
Zaterdag van 11 tot 17 uur

Voor route en parkeren kijk hier

Verzendkosten

NL €5,95 (gratis bij bestelling boven €100,-)
BE €7,95 (gratis bij bestelling boven €100,-)

Binnen 48 uur verzonden
Heeft het haast? Stuur even een extra mailtje aan: info@kleuroptafel.nl


Afhalen? Nieuwe Binnenweg 255a Rotterdam
Openingstijden zie hierboven
 

Kleuroptafel:

  • online, maar wél persoonlijk
  • nu zelfs ook een echte winkel!
  • altijd wat 'anders dan anders'
  • exclusieve merken en producten
  • opvallende ontwerpen
  • alles uit voorraad
  • cadeautjes, zelfs voor jezelf 
  • persoonlijk advies via mail, app of telefoon
  • een kleine zelfstandige, die blij is met elke aankoop die je hier doet!

Bij Kleuroptafel vind je leuke, mooie, unieke en kleurrijke spullen om je tafel mee te dekken. Van serviezen tot servetten en van bekers tot bestek in meer dan 22 kleuren! Het assortiment is door mij persoonlijk en met zorg geselecteerd. 'Anders dan anders' en vaak opvallend van kleur of ontwerp. Alles is op voorraad en iedere bestelling pak ik met zorg en plezier voor je in. Koop je iets bij Kleuroptafel, dan koop je bij een zelfstandige die blij is met elke aankoop die je doet – hoe groot of klein dan ook.  

Fijne dag! Titia Olieman

© 2011 - 2023 kleuroptafel | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel