-25%
Yvonne Ellen porseleinen lettermok G van Giraffe
Een superleuk cadeautje voor een speciale gelegenheid. Of handig voor thuis, iedereen z'n eigen mok en nooit meer ruzie! Deze leuke lettermokken van Yvonne Ellen vallen altijd en bij (bijna) iedereen in de smaak!
Yvonne Ellen staat voor op en top Engels. Nieuw bone china porselein met een leuke, gezellige vintage twist.
Deze fijne porseleinen mok heeft als basiskleur roze met witte stippen en is opgevrolijkt met een groene G van Giraffe. En natuurlijk de giraffe zelf.
Typisch Yvonne Ellen zijn de gouden details aan de rand en op het oor, en de tekeningen die doorlopen in de mok. Zo loopt een deel van de nek en de kop van de giraffe door aan de binnenkant van de mok.
Overigens zie je als je je thee of koffie op hebt dezelfde letter op de bodem van de mok, maar dan de 'kleine letter' g.
Afmetingen: hoogte 8 cm, diameter 14 cm
In de vaatwasser? Nee Afwassen met liefde en aandacht ;-)
In de magnetron? Nee
Materiaal: bone china porselein
Kleuren: roze, crèmewit, groen en 'giraffe'.