Marimekko Schaaltje Unikko hemelsblauw 2,5 dl

Vorige Artikel 85 van 120 Volgende
€ 19,00 (inclusief btw)

Het is het bekendste ontwerp van het Finse merk Marimekko: Unikko. Op dit schaaltje is ook de iconische papaver afgebeeld in hemelsblauw op een witte achtergrond. 

Dit schattige schaaltje is van aardewerk en heeft een inhoud van 2,5 deciliter. Hartstikke handig voor nootjes, kleine toetjes, geconcentreerde soepjes, fruit et cetera.

Nog een mooi verhaal over het Unikko-ontwerp, dat bijna niet had bestaan! In de 60-er jaren had de vooruitstrevende Armi Ratia, de oprichtster van Marimekko, de ontwerpers van het nieuwe Finse merk verboden om met bloemmotieven op de proppen te komen. Ze zou nooit stoffen met een bloemmotief gaan drukken. Gelukkig was daar de verschrikkelijk eigenwijze ontwerpster Maija Isola die een serie met deze gestyleerde papaver ontwierp: Unikko. Ik denk dat als ze dat destijds niet had gedaan, Marimekko misschien wel niet meer had bestaan! 

  • Aardewerken schaaltje met 2,5 dl inhoud
  • Gemaakt in Thailand
  • Basis: wit
  • Uitgevoerd met hemelsblauw Unikko-motief 
  • Hoogte: 5,5 cm
  • Diameter: 9,5 cm
  • Naam: Unikko Bowl 2,5 dl
  • Ontwerper van het patroon: Maija Isola
  • Merk: Marimekko
  • Kan in de oven, magnetron, vriezer en vaatwasser
  • Productcode: 071566
  • Let op, het wit van Oiva servies is net niet spierwit

Als eerste op de hoogte van de acties, nieuwtjes en aanbiedingen? Meld je hier aan voor de nieuwsbrief! 

Kleuroptafel De Winkel

Nieuwe Binnenweg 255A
3021GD Rotterdam

Open van di - vr van 11 tot 18 uur
Zaterdag van 11 tot 17 uur

Voor route en parkeren kijk hier

Verzendkosten

NL €5,95 (gratis bij bestelling boven €100,-)
BE €7,95 (gratis bij bestelling boven €100,-)

Binnen 48 uur verzonden
Heeft het haast? Stuur even een extra mailtje aan: info@kleuroptafel.nl


Afhalen? Nieuwe Binnenweg 255a Rotterdam
Openingstijden zie hierboven
 

Kleuroptafel:

  • online, maar wél persoonlijk
  • nu zelfs ook een echte winkel!
  • altijd wat 'anders dan anders'
  • exclusieve merken en producten
  • opvallende ontwerpen
  • alles uit voorraad
  • cadeautjes, zelfs voor jezelf 
  • persoonlijk advies via mail, app of telefoon
  • een kleine zelfstandige, die blij is met elke aankoop die je hier doet!

Bij Kleuroptafel vind je leuke, mooie, unieke en kleurrijke spullen om je tafel mee te dekken. Van serviezen tot servetten en van bekers tot bestek in meer dan 22 kleuren! Het assortiment is door mij persoonlijk en met zorg geselecteerd. 'Anders dan anders' en vaak opvallend van kleur of ontwerp. Alles is op voorraad en iedere bestelling pak ik met zorg en plezier voor je in. Koop je iets bij Kleuroptafel, dan koop je bij een zelfstandige die blij is met elke aankoop die je doet – hoe groot of klein dan ook.  

Fijne dag! Titia Olieman

© 2011 - 2023 kleuroptafel | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel